.

תגלי איך לצאת מהמינוס בקלות ובפשטות
ואיך יהיה לך מספיק כסף כדי לקנות כל מה שחשוב לך בלי מינוסים ובלי הלוואות!

 

קורס אינטרנטי ליציאה מהמינוס לתמיד!

יש לך הזדמנות ללמוד לנהל בקלות את הכסף שלך. כדי שתחיי ברוגע וברווחה כלכלית ותבטיחי את העתיד הכלכלי שלך ושל המשפחה שלך. בעזרת המתכון המדויק והמהיר שתקבלי בקורס, תגלי שיש לך כסף! בעזרת ניהול ותיכנון נכון של הכסף שלך, את יכולה לקנות כל מה שחשוב לך ולהגשים את כל החלומות שלך 

 בקורס לניהול הכסף וליציאה מהמינוס תלמדי

להגדיר מטרות שתומכות בך ובערכים שלך,

תלמדי איך לנהל תקציב בלי הרגשה של צמצום,

ואיך הכסף שעד עכשיו שילמת עבורו ריביות ועמלות יקרות לבנק,

יכול לשמש אותך מעכשיו לצרכים שלך.

16 שעות לימוד

8 שיעורים. כל שיעור שעתיים

בונוסים בשווי 4,097 ש"ח

גישה לתוכן הקורס 24/7

אם אפילו חלק קטן מהמשפטים הבאים מוכרים לך כדאי לך להמשיך לקרוא עד הסוף.

עובדים ומרוויחים והכסף אף פעם לא מספיק.

כל חודש מסיימים עם חשבון הבנק במינוס.

המינוס גדל מחודש לחודש.

מתחילים את החודש עם מינוס בבנק. 

מידי פעם צריך לקחת הלוואה לכיסוי המינוסים. 

מידי פעם סוגרים את המינוס בעזרת תכנית חסכון שצריך "לשבור". 

יצאת מקניות בקניון עם תחושה נוראית ששוב בזבזת כסף שאין לך. 

גיהצת את כרטיס האשראי והעסקה לא אושרה. 

צ'ק חזר לך והמבוכה גדולה. 

צריך להגיד "לא" לילדים על קנייה של משהו שלא ממש יקר. 

היום יכול להיות היום שבו הכל משתנה לטובתך!
בדיוק כמו שקרה לנו, ברגע שלמדנו את המתכון לניהול של הכסף...

לפני שנספר לך את הסיפור האישי שלנו, ואיך אנחנו הצלחנו לצאת מהמינוס ולהגשים את החלומות,

נציג בפניך סיפורים של כמה מהלקוחות שעבדנו איתם.

הם כבר משתמשים בכלים המדוייקים ויצאו מהמינוס לתמיד.

הם אנשים רגילים לחלוטין, בדיוק כמוך, לא היה להם שום רקע בכלכלה או בחשבונאות ושום מושג בניהול הכסף.

 

אז מדוע היום הכל הולך להשתנות אצלך ומצבך הכלכלי משתפר לתמיד?

כי היום יש לך הזדמנות מיוחדת לקחת חלק בקורס האינטרנטי לייב, ולבלות איתנו 8 שיעורים חשובים ומרתקים שבהם תגלי:

 • איך לצאת מלחץ כלכלי במהירות ובפשטות
 • איך לצאת מתחושת מחסור
 • איך לעצור את הטלפונים המפחידים מהבנק
 • איך לצאת מהמעגל המרושע של הלוואה ועוד הלוואה
 • איך תוכלי לקנות לילדים האהובים שלך כל מה שאת רוצה
 • איך לערוך קניות בקניון ולקנות דברים לעצמך בלי להרגיש רגשות אשם
 • איך להפוך את הכסף מנושא למריבה בבית, למקור לשיתוף ולהנאה

מהיום את יכולה לישון בשקט, יש לך מספיק כסף לכל מה שחשוב לך, בלי לעבוד שעות נוספות ובלי לקחת על עצמך עוד משרה....

כמשתתפת בקורס את כבר לא צריכה להתמודד לבד מול הטבלאות והמספרים. עכשיו יש לך אפשרות להיות חלק מקהילה אינטרנטית, לשאול כל שאלה שמעסיקה אותך און ליין ולקבל מענה אישי באתר חברים פרטי יחיד מסוגו בישראל.

מהי התוכנית של הקורס לניהול הכסף וליציאה מהמינוס?

הקורס ליציאה מהמינוס מורכב מ-8 שיעורים ונמשך 9 שבועות אינטנסיביים שבהם אנחנו חושפות בפניך, צעד אחר צעד, איך יוצאים מהמינוס, ואיך משפרים איכות חיים ומעלים רמת חיים. 

כל שיעור מחולק לשני נושאים מרכזיים: הנושא הראשון הוא כללים וחוקי התנהלות עם כסף והנושא השני מתמקד בכלים טכניים מעשיים לניהול הכסף. משך כל שיעור כשעתיים. בנוסף, בכל שיעור יש קישורים חשובים, חומרים נילווים וצ'ק ליסט לשיעורי בית ומטלות שבועיות שחשובים להתקדמות שלך. 

קישור כניסה לכיתה הוירטואלית, ישלח אליך בדוא"ל לפני כל שיעור. הקלטה של כל שיעור תשלח אלייך כדי שתוכלי לצפות בשיעור פעמים נוספות, ככל שתרגישי צורך. מומלץ לחזור ולצפות בשיעור יותר מפעם אחת. בכול שיעור תקבלי מטלות שצריך להכין לקראת השיעור הבא. ההצלחה בתהליך דורשת עשייה! 

החזרה על החומרים הנרכשים עוזרת בהפנמה ובעשייה ותורמת להצלחה. 

הקורס מתנהל באתר סגור אינטראקטיבי, ויש גם פורום פעיל שפתוח רק למי שמשתתף בקורס, כדי שאפשר יהיה להתעדכן, לשמוע מאחרים ולשתף ולקבל עזרה והנחיה מאיתנו וגם מאנשים נוספים שמשתתפים בקורס. 

בכל שיעור יש לך הזדמנות לשאול אותנו שאלות ואנחנו נענה לך על הכל. השאלות מתעוררות תוך כדי עבודה והתמודדות עם התכנים והעשייה בפועל. ככל שמעורבים יותר ושואלים יותר, לומדים יותר ומתקדמים יותר. אנחנו נענה לך על כל השאלות שלך. 

במה הקורס שלנו שונה מקורסים אחרים:

החזון שלנו הוא לעזור לכולם ליצור חיים של שפע שבו כל החלומות שלהם יכולים להתגשם.

חיים בהם יש להם זרימת כסף בריאה ומעצימה בחייהם באמצעות "שפה נשית של כסף".

ברוב השיטות מלמדים על כסף במספרים, דולרים וסנטים, בשורה התחתונה, תקציבים ושליטה, החזר השקעה - מאוד הגיוני, רציונלי, שיטתי ... נשים בדרך כלל לא מתחברות. לאמיתו של דבר, הן לא מתחברות לכסף וכך מתנתקות מכל דבר הקשור לכסף עצמו ופעמים רבות בסופו של דבר נאבקות כלכלית!

"שפה נשית של כסף" מתמקדת בשאלה כיצד אנו משתמשים, מייצרים ומגדילים את כספנו כדי להיות מסוגלים לתמוך בנו כאנשים, לתמוך במשפחות ובסגנון החיים שלנו ולעזור לנו להגיע ליעדים שלנו. ניהול כסף לא מתמקד באיזון התקציב; מדובר בהגדרת האופן שבו אנו רוצים לחיות בגדול, עם תחושת סיפוק והגשמה עמוקה וכיצד לנהל את כל המשאבים כדי להיות מסוגלים לעשות זאת.

אנו מאמינות שאם גם גברים וגם נשים ידברו את ה"שפה הנשית של הכסף", שפה שבה הכסף אינו רק מספר בבנק אלא משאב שיעזור לנו לחיות חיים מאושרים ומספקים של הישג ותרומה, העולם יהפוך למקום טוב יותר: אנשים יוכלו לעשות את הדברים שהם באמת רוצים לעשות, באופן אישי ומקצועי; שיעור הגירושין יירד וילדים יגדלו לראות את העולם כמקום נפלא של הזדמנויות.

אפקט הפרפר הוא אינסופי מכיוון שכסף פוגש אותנו בכל היבט בחיינו.

 

למה דווקא ללמוד דרך האינטרנט ולא בכיתה פרונטלית?

אין צורך לצאת מהבית, לבזבז זמן וכסף על נסיעות, ולשלם לבייבי סיטר. 

המרחק לא מהווה יותר בעיה – בקורסים הקודמים היו לנו משתתפים מכל קצות הארץ וגם מחו"ל. 

נשארים בבית, מכינים כלי כתיבה ומחברת וגם פינה נוחה ושקטה ליד המחשב ומומלץ גם לצרף את בן או בת הזוג. 

בזכות הקורס האינטרנטי, אפשר להקליט את השיעורים והם זמינים לך 24/7 ואפשר לצפות בו עוד ועוד, כמה שתרצי. תלמדי בקצב שלך ובזמן שלך. אפשר לעצור את השיעור באמצע ולחזור אליו שוב מתי שנוח לך. אם במקרה את לא מצליחה להגיע לאחד השיעורים, תקבלי את ההקלטה וכל התכנים אצלך בבית בזמנך החופשי. את ממשיכה להתקדם יחד איתנו. 

כך אומרים בוגרי הקורסים שלנו:

ומה עוד אנו נותנות בקורס לניהול הכסף וליציאה מהמינוס?

 • נלמד אותך לארגן את הניירת שקשורה לכל הפעילות הפיננסית שלך:

אחת מההנחות המוטעות של אנשים כשהם שומעים על ניהול כלכלת המשפחה, זה שהניהול מצריך הרבה התעסקות בניירת, לוקח הרבה זמן, זה מסובך וקשה.

אז זהו, שלא!

ברגע שעושים פעם אחת סדר בניירת שצברת במשך שנים, שומרים רק מה שצריך, ויודעים היכן הכל נמצא, הניהול הופך להיות קל, פשוט ומהיר.

הרבה פעמים כל הניירת שקשורה לפיננסים מבולגנת. הבלגן בניירת עושה לנו גם בלאגן בעיניים ובראש. הרבה פעמים הבלאגן הוא לא רק בניירת. אנשים נוטים לאגור חפצים במהלך השנים שבכלל לא זקוקים להם. ברגע שמתחילים לעשות סדר, מוציאים את כל מה שלא צריך מהבית, יש תחושה של נקיון ורווחה. ואז מאפשרים לדברים חדשים ולרעיונות חדשים להיכנס. ברגע שיהיה סדר בניירת הקשורה לנושאים הפיננסיים שלך, זה יעשה לך גם סדר בראש בענייני הכספים ותגלי עוד הרבה רעיונות חדשים וטובים לשיפור מצבך הכלכלי.

 

 • תגלי איך לתכנן מטרות ולהגשים:

השלב הבא הוא החשוב ביותר, הוא לב התהליך: מה המטרות שלך? או מה החלומות שלך, שעוד לא הגשמת בגלל שאין לך כסף! תגלי איך לתכנן מטרות וחלומות ואיך להגשים אותם אחד אחד, בלי וויתורים בכלל.

 

 • תגלי איך להעריך את השווי הכלכלי שלך:

אחת הטעויות הנפוצות אצל רוב המשפחות שנמצאות אצלנו בליווי, היא שאינם יודעים להעריך נכון את השווי הכלכלי שלהם. בגלל המינוס והחובות את בתחושה של מחסור כספי. כשתדעי להעריך את השווי הכלכלי שלך כנראה תגלי שיש לך נכסים ששווים כסף. כלומר: יש לך רשת ביטחון שתומכת בך בזמן ההבראה הכלכלית וגם בעתיד. כדאי לך לגלות את השווי הכלכלי שלך.

 

 • נלמד אותך לזהות את ההוצאות המיותרות שמבזבזות לך כסף:

המשפחות שלא מנהלות את התקציב שלהן, לא יודעות "לאן נעלם להם הכסף". כשלא יודעים לאן הוא נעלם, גם לא יודעים על אילו הוצאות אפשר לוותר בקלות. בקורס נלמד אותך איך לעקוב אחרי ההוצאות שלך. ברגע שיתברר לך על מה יוצא הכסף שלך, יהיה לך קל להחליט מה הן ההוצאות המיותרות שאת מפסיקה להוציא עליהן כסף ומהן ההוצאות החשובות שאת משאירה בתקציב.

 

 • נלמד אותך לתכנן הוצאות על פי סדרי עדיפויות אישיים:

את עובדת, מרוויחה, יש לך כסף. איך תנהלי אותו בתבונה, בלי להכנס למינוס? את צריכה להחליט מה באמת חשוב לך, כמה כסף את מוכנה להקדיש לסעיפים בתקציב. עכשיו אפשר להמשיך לבדוק כמה כסף עוד נשאר לדברים הנוספים הפחות חשובים לך, כל עוד יש כסף בחשבון, ולו רק שקל אחד יותר הכנסות מהוצאות.

 

 • נלמד אותך להכין תקציב חודשי מאוזן, שניתן לעקוב אחריו בקלות:

אנשים חושבים שהם בשליטה והם יודעים על מה הם מוציאים את הכסף שלהם. נראה להם שקשה ומיותר להכין תקציב חודשי. אבל המציאות היא אחרת, המציאות היא שכאשר לא מנהלים תקציב, ההוצאות לא בשליטה והמינוס רק גדל כל הזמן ומחמיר את המצב הכלכלי של המשפחה. כדי שזה לא יקרה לך, נלמד אותך להכין תקציב מאוזן, וכבר הצעד הזה ישפר את מצבך הכלכלי באופן מיידי. חשוב שתדעי שהתקציב גמיש ותוכלי לשנות אותו בכל פעם לפי הצרכים המשתנים שלך. מה שאסור לשכוח זה שההוצאות תמיד יהיו נמוכות ולו בשקל אחד בלבד מההכנסות.

 

 • נלמד אותך לתכנן החזר חובות שאת יכולה לעמוד בו:

אחת הטעויות הנפוצות היא לקחת הלוואה או להכנס למינוס כדי לממן מוצרי צריכה. לדוגמה: לחדש את הריהוט בבית, או לחדש את הסלון. זה עולה כמה אלפי שקלים שאין לך כרגע. אז בקלות לוקחים הלוואה. וההחזר החודשי של ההלוואה מכביד עוד יותר על התקציב. כי עכשיו בנוסף לכל ההוצאות שכבר היו לך, נוספה הוצאה נוספת של החזר ההלוואה. בקורס נלמד אותך להחזיר את כל ההלוואות שלקחת ואת ההחזר לחשב ולהכניס לתקציב החודשי השוטף. ובפעם הבאה כבר קונים בלי תשלומים ובלי חובות. כל קניה מתוכננת ומתוקצבת.

 

 • נלמד אותך להציב יעדים כלכליים לטווח קצר, בינוני וארוך:

טעות נפוצה נוספת בניהול כלכלת המשפחה הוא חוסר תיכנון ואי הצבת יעדים. פשוט מתנהלים מיום ליום, בלי שום תכנון. קונים מה שמתחשק בלי חשבון. כך לא נשאר כסף לדברים שחשובים לך. גם אין "רזרבות" ל"הוצאות בלתי צפויות". כאשר צריך לתקן את הרכב, או להחליף מכונת כביסה, או כל הוצאה אחרת שהיא לא בהוצאות השוטפות, אין לך כסף בתקציב והתוצאה היא הגדלת המינוס. אנחנו נלמד אותך להציב יעדים כלכליים כדי שיהיה לך כסף עבור כל ההוצאות החשובות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

 ועוד סיפורים של לקוחות:

אפשר להתחיל לקצור את הפירות וליהנות מחסכונות ומהשקעות

מינדי ונעמי לימדו אותי שכל הסביבה בה אנו חיים, בנויה מפאזל של המון מרכיבים הכרוכים זה בזה.. סדר בארון הבגדים יוביל לסדר בניירת האינסופית, ואלה יביאו בסופו של דבר גם לשליטה על ההכנסות וההוצאות שלנו. שילוב בני המשפחה בתהליך, יצירת הרגל של מחשבות חיוביות, כל אלה ועוד משפיעים ומושפעים מההתנהלות הכלכלית שלנו.

שינוי הגישה שלנו בכל הנוגע לבנקים חשוב מאוד ודי מהר מבינים שבמקום לשלם ריבית על המינוס, כדאי ומשתלם יותר לאלץ את הבנקים לשלם לנו ריבית על החסכונות שלנו!

התהליך קשה ודורש מאמצים, הקרבה וויתורים, לפחות בשלב איזון התקציב, אחר כך אפשר להתחיל לקצור את הפירות וליהנות מחסכונות ומהשקעות, מחופש כלכלי חלומי!

תודה למינדי ונעמי

איתן שדה 

הקסם קורה כשמתחילים להעלות ביחד רעיונות יצירתיים שלא חשבנו עליהם קודם

אשתי ואני עבדנו עם מינדי ונעמי על התקציב.

בדקנו ביחד את ההכנסות וההוצאות שלנו. זה לא תהליך קל ואין כאן הוקוס פוקוס – אלא עבודה קשה.

הקסם קורה כשמתחילים להעלות ביחד רעיונות יצירתיים שלא חשבנו עליהם קודם כשעבדנו לבד וכשמתחילים לראות איך על ידי הפעולות הנכונות הבעיות נפתרות.

הפתרון הוא שינוי הרגלים לתמיד, אימון לחיים, ולא סתם "תחבושת זמנית"

התרשמנו מאוד מהמקצועיות, היצירתיות והרעיונות של מינדי ונעמי במהלך הליווי, מהאירגון והחשיבה המעמיקה, השטתיות והעקביות.

הייתה גם התייחסות מאוד מקצועית לכל החלק הרגשי והפסיכולוגי שקשור להתנהלות עם כסף בזוגיות.

אנחנו מאוד ממליצים על התהליך הזה לכל אחד שרוצה לשפר את מצבו הכלכלי.

סטיבן

בסבלנות ואורך רוח יוצאי דופן, הצלחתי לעשות שינוי

מינדי ונעמי היקרות

הצליחו ליצור אצלי מהפכה בחשבון הבנק!

בסבלנות ואורך רוח יוצאי דופן הצלחתי לעשות שינוי ואני בדרך לרווחה כלכלית.

יש האומרים "זה רק חשבון פשוט" – זה מבחינה לוגית. אך מה עם הפן הרגשי? בשביל זה קיבלתי את התמיכה של מינדי ונעמי.

תודה יקרות שלי, אתן מקצועניות אמיתיות!

אוהבת…

חלי

 

ובמשפט אחד:

השיטות שפיתחנו ואותן תגלי בקורס, נותנות לך הרבה ידע, לכן אחרי שהידע כבר ברשותך, הדרך לשינוי ולרווחה כלכלית תהיה קלה ומהירה.

 

אז למה ללמוד דווקא אצלינו איך לנהל את הכסף?

גם אנחנו היינו שם.... גם אנחנו חיינו במינוסים, לא ישנו בלילות בגלל דאגה כלכלית, הבנק לא כיבד את המשכנתא, היו לנו נקיפות מצפון אחרי שעשינו קניות.

במשך שנים התנהלנו, כל אחת במשפחה שלה, במינוס. שנים של פחד מהבנק. שנים של תחושת מחנק ושל מחסור. שנים של תסכול ותחושה שאין לנו מספיק כסף לשלם עבור דברים בסיסיים כמו טלפון, חשמל והמשכנתא….

שנים שידענו שיש בעיה בניהול הכסף אבל התכחשנו. אמרנו לעצמנו: יהיה בסדר! מחר זה יסתדר! מחר לא יהיה מינוס, מחר נתחיל לחסוך! אבל המחר הגיע – והמינוס רק גדל. והלחץ והכאב והפחד מפני העתיד גם גדל.

רצינו ללמוד איך לצאת מהמינוס, ואיך לנהל את הכסף שלנו. אבל הכסף פשוט נעלם ואף פעם לא נשאר לנו מספיק כדי ללכת ללמוד איך לצאת מהמעגל הקשה הזה.

בסופו של דבר קיבלנו החלטה לא פשוטה:

למרות הקושי ובגלל הקושי החלטנו ללמוד, נפגשנו בקורס לניהול הכסף ומאז כל החיים שלנו השתנו!

עד סוף הקורס – כבר לא היינו במינוס וכמובן לא נהיה במינוס אף פעם! כל החשיבה שלנו על כסף השתנתה לגמרי. מאז ועד היום אנו ממשיכות להשתלם וללמוד ממומחים בארץ ובחו"ל על ניהול ומינוף הכסף.

בזכות כל מה שלמדנו – יש לנו כסף ואנחנו חיות בשפע ומגשימות את החלומות שלנו אחד אחרי השני: כל אחת מאיתנו רכשה רכב חדש, אנחנו נוסעות לחו"ל לפחות פעמיים בשנה, קונות בגדים ונעליים בכיף, בלי נקיפות מצפון, הולכות לקונצרטים ולמסעדות.

הניהול הנכון של הכסף מאפשר לנו פשוט ליהנות מהחיים.

 

בנוסף, יש חסכונות והחסכונות האלה ממגנטים לנו עוד כסף, כי למדנו להשקיע את החסכונות האלה בהשקעות מניבות :

 • נדל"ן בארץ
 • נדל"ן בחו"ל
 • ניהול תיק השקעות בבורסה
 • קרן השתלמות
 • מסחר דיגיטלי
 • זהב
 • מטבע חוץ (מט"ח)

הכל בזכות זווית ראיה חדשה ושימוש נכון בכסף.

חשוב לנו להעביר את כל הידע הרב שצברנו, לאנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, כי אנחנו יודעות על בשרנו כמה זה קשה לחיות כך ושאפשר לשנות את המציאות הזאת! אנחנו ההוכחה לכך שזה אפשרי

אחרי שהצלחנו, הרגשנו ממש חובה להעביר את הידע החשוב הזה הלאה! לעזור לכמה שיותר משפחות לצאת מלחץ כלכלי ולחיות בכיף בעזרת הכסף, לחיות חיים של שפע.

אנו מעבירות את כל הידע שרכשנו במשך שנים, לכל מי שנמצא במינוס ובמצוקה כלכלית ומוכן לעשות את הצעדים הנדרשים לשינוי ולחיות חיים של שפע.

 

בנוסף לכל הבונוסים את מקבלת מאיתנו תעודת אחריות מלאה

כל הסיכון הוא בעצם עלינו!

בגלל שאנחנו יודעות שההשתתפות בקורס היא ההשקעה הטובה ביותר לשיפור מצבך הכלכלי,

אנו מוכנות לתת לך אחריות מלאה על הקורס. 

 

מה יכול להיות יותר טוב מזה?

אז מה ההשקעה שלך בקורס ליציאה מהמינוס לתמיד?

 

אם היו שואלים אותנו כמה זמן וכסף השקענו ברכישת הידע הרב שאנו נותנות לך בקורס ליציאה מהמינוס לתמיד, וכמה שעות של למידה בקורסים והאזנה להדרכות של טובי המורים בארץ ובעולם, בשעות לילה מאוחרות ובוקר מוקדמות, אנחנו השקענו בקורס, רק כדי להבין וללמוד איך לעשות אותו כמו שצריך, היינו עונות לך – סכום של 6 ספרות לפחות. כי אנחנו השקענו בהשכלה הפיננסית שלנו כבר למעלה מ 300,000 ש"ח ואנחנו עדיין ממשיכות להשקיע כל הזמן. כי ככל שאנחנו משקיעות בעצמנו יותר, אנחנו מעבירות לך יותר ידע עדכני וחדשני.

למרות זאת אנחנו לא נבקש ממך

לא 300,000 ש"ח
ולא 100,000 ש"ח
וגם לא 10,000 ש"ח!

ההשקעה שלך בקורס האינטרנטי לייב היא

רק 5,400 ש"ח

כדי שכל מי שמבינה שהיא חייבת לשפר את מצבה הכלכלי
תוכל להשתתף בקורס והמחיר לא יהווה בעיה עבורה.

לכן, רק עכשיו ההשקעה שלך בקורס תהיה

450 ש"ח * 12 תשלומים בלבד!

 

המחיר החודשי נמוך בהרבה מהסכום שתחסכי כל חודש בעזרת ההתנהלות הנכונה.

 

בתנאים האלה, זה ממש יהיה חוסר אחריות מצדך לא להירשם מיד לקורס! 

 

מהר מאוד יתברר לך שהשליטה בכסף חוסכת לך הרבה כסף. בלי הקורס, התוצאה תהיה הגדלת המינוס כי כל עוד לא שינית את ההתנהלות הכלכלית שלך, המינוס רק יגדל. כדי לעשות משהו אחר ולקבל תוצאות טובות יותר, זה מה שאת צריכה לעשות: להירשם עכשיו ולהשתתף בקורס. עם הזמן תרוויחי פי כמה וכמה יותר ממחיר הקורס. זאת ההשקעה הכלכלית הטובה ביותר שאת יכולה לעשות כרגע! ועם הזמן יהיה לך מספיק כסף להגשמת מטרות עתידיות במזומן!

ובפעם הבאה שהולכים לבנק, מגיעים לשם בגו זקוף, ויודעים לנהל משא ומתן על תנאי החשבון שלך ועל החסכונות שלך.

 

 

קורס ליציאה מהמינוס וכל הבונוסים בשווי 8,597 ש"ח

ההשקעה שלך בקורס היא 450 ש"ח * 12 תשלומים
+ 100% אחריות

יש שתי מועדים לתחילת הקורס לבחרתך:

 הקורס מתחיל ביום שלישי ה-22/2/2022

בשעה 10:00 - 12:00

 

המפגשים פעם בשבוע באותו יום ואותה השעה במשך 9 שבועות

 

אך אל דאגה! אם את לא פנויה באותם זמנים תקבלי הקלטה ותוכלי להשלים בזמנך הפנוי!

שאלות נפוצות

 • מהן התועלות מההצטרפות לקורס?

יש דרך לצאת מבעיות כלכליות. פיתחנו שיטה ייחודית ליציאה מהמינוס. בקורס אנו חושפות את השיטה ומלמדות אותך את כל הסודות שצברנו במהלך השנים, ומלוות אותך צעד צעד לקראת ההצלחה הכלכלית שלך.

מעבר לכך תהיה לך גישה לקבוצת אנשים שלמדו ולומדים בקורס, אפשר להתייעץ איתם ולשתף אותם בהתקדמות שלך באתר הסגור שבנינו במיוחד עבור משתתפי הקורס.

 • למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד לכל מי שרוצה לשפר את מצבו הכלכלי ולא הצליח לעשות זאת עד היום בכוחות עצמו.
הקורס מיועד לשכירים עם הכנסה קבועה ומיועד גם לעצמאיים עם הכנסה משתנה.

הוא מתאים לכל מי שיש לו אומץ להסתכל למספרים בעיניים ורוצה ומוכן לעשות שינוי ולפעול על פי התוכנית כדי להצליח לצאת מהמינוס ולשפר את המצב הכלכלי שלו ושל המשפחה שלו.

 • למי הקורס לא מיועד?

הוא לא מיועד למי שרוצה להאשים את הממשלה, את הבוס שלו את הבנקים וכו', במצב הכלכלי שבו הוא נמצא. לא מיועד למי שרק רוצה ללמוד בלי לפעול! כי ההבדל בין הצלחה לחוסר הצלחה – זאת הפעולה!

 • מה אם אני לא טכנולוגי?

הקורס בנוי בצורה כל כך ברורה ופשוטה שהוא מתאים לכל אחד. האמת היא שרוב התלמידים לא טכנולוגיים ולא התעסקו במחשב מעבר לשליחת מיילים ולא הייתה להם שום בעיה להתחבר לשיעורים ולבצע משימות. כמובן שגם ניתן הדרכות טכניות על כל דבר בשעת הצורך.

 • האם כדאי לי להשתתף בקורס גם אם אין לי כרגע מינוס, כי לקחתי הלוואה לכיסוי המינוס לא מזמן?

ברור שכן! כי אם כרגע אין לך מינוס משום שכיסית את המינוס בזכות תוכנית חיסכון שפתחת, או בעזרת הלוואה נוספת שלקחת, אם לא תשתנה התנהלות שלך, המינוס שוב יגדל ושוב יהיה צריך לכסות אותו ממקור אחר. כדי למנוע זאת, כדאי מאוד להירשם עכשיו לקורס, ללמוד איך לשנות את ההתנהלות ולא להיכנס שוב למינוס לעולם!

 • למה להתחיל דווקא עכשיו? אולי אתחיל בפעם אחרת, כשיהיה לי יותר כסף?

אם ממשיכים להתנהל באותו האופן – תמיד מגדילים את המינוס, הבעיות רק מתרבות וזה כמו כדור שלג שרק תופס תאוצה וקשה לעצור אותו. ואף פעם לא יהיה לך יותר כסף אלא יותר מינוס. לכן אנו ממליצות לך לא לדחות את הרשמתך לקורס. פשוט להשקיע כבר עכשיו בקורס שיחסוך לך מיד הרבה כסף. 

עדיין כאן?

אנו יודעות שהמחיר שאנו מבקשות הוא נמוך בהרבה מהערך שאנו נותנות בתוכנית הקורס, אבל גם 450×12 יכולה להיות הוצאה כבדה. לכן יצרנו את האחריות שמאפשרת לך להשתתף בשני שיעורים בקורס ועדיין יש באפשרותך לבטל במידה והחלטת שלא קיבלת תמורה על הכסף ששילמת.

עם כזאת הצעה זה יהיה פשוט לא אחראי מצידך לא לנסות דרך אחרת לצאת מהמינוס לתמיד! במקרה הכי גרוע, מקבלים החזר כספי ובמקרה הטוב, מקסימום זה יצליח♥

ולסיום, משפט שאנו אוהבות לצטט:

"אם ממשיכים לעשות עוד מאותו הדבר, ממשיכים לקבל עוד מאותו הדבר"

אז אנו מזמינות אותך היום לעשות משהו שונה, חדשני ומרענן עבור המשפחה שלך
ואנו מבטיחות לך שאם פועלים ברצינות ומוכנים באמת לשנות, ההשקעה שלך תחזור אליך בגדול ובקרוב!

 

קורס ליציאה מהמינוס וכל הבונוסים בשווי 8,597 ש"ח

ההשקעה שלך בקורס היא 450 ש"ח * 12 תשלומים
+ 100% אחריות

יש שתי מועדים לתחילת הקורס לבחרתך:

הקורס מתחיל ביום שלישי ה-22/2/2022

בשעה 10:00 - 12:00


המפגשים פעם בשבוע באותו יום ואותה השעה במשך 9 שבועות

 

אך אל דאגה! אם את לא פנויה באותם זמנים תקבלי הקלטה ותוכלי להשלים בזמנך הפנוי!

 

כן, אני רוצה לנהל את הכסף שלי בקלות ובפשטות ולצאת מהמינוס לתמיד !

 כדי להרשם לקורס, יש למלא את הפרטים ובלחיצה על כפתור לעבור מיד לעמוד התשלום המאובטח

דואר אלקטרוני
שם
טלפון סלולארי

או להתקשר לטלפון 055-8877272 ונשמח לרשום אותך מיד

מחכות לראותך בקורס,

צוות כלכלה בריאה

כל הזכויות שמורות

כלכלה בריאה

055-8877272

info@healthyfinances.co.il

 

תכנון האתר

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.